Galkins publiski atbild Krievijai par viņa nodēvēšanu par "ārvalstu aģentu"

© Vladislavs Proškins / F64 Photo Agency

Krievu humorists un šovbiznesa zvaigzne Maksims Galkins sociālajā tīklā instagram publicējis video, kurā skaidro, vai tiešām viņu var dēvēt par Krievijā pasludināto "ārvalstu aģentu".

"Nu ko es varu par šo teikt. Jūs noteikti esat lietas kursā, ka Krievijā esmu pasludināts par ārvalstu aģentu. Viens no argumentiem tam ir šāds - es it kā esmu saņēmis finanšu līdzekļus no Ukrainas," sociālajā tīklā instagram ievietotajā video skaidro M.Galkins.

Viņš arī norāda, ka nekad nav nodarbojies ar politiku, tā vietā jau vairāk nekā 20 gadus viņš darbojas kā humorists. Tāpat M.Galkins uzsver, ka pēdējo reizi Ukrainā uzstājies pirms aptuveni 10 gadiem un, protams, toreiz par uzstāšanos saņēmis honorāru.

"Pierādījumi, kuru dēļ esmu nodēvēts par "ārvalstu aģentu" neiztur nekādu kritiku." Viņš arī norāda, ka viņš vienmēr publiski ir paudis tikai savu viedokli, bet šī viedokļa dēļ viņam šobrīd ir liegts uzstāties Krievijā.

Visa M.Galkina uzruna sabiedrībai apskatāma viņa sociālā tīkla instagram profilā.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka Kremļa pārstāvis septembra sākumā paziņoja, ka Galkinam "skaidri nav par ceļam" ar pārējiem Krievijas pilsoņiem.

Galkins atrodas ārpus Krievijas. Pēc Krievijas pilna apjoma iebrukuma Ukrainā sākuma februāra beigās viņš atradās Izraēlā, kur savos koncertos asi kritizēja šo karu. Mākslinieks uzstājies arī ASV, Latvijā un Polijā.

Galkins sociālajos tīklos ir komentējis masu slepkavības Bučā un izteicies, ka karam nevar būt nekāda attaisnojuma.

Pēc tam viņam tika liegts ētera laiks Krievijas televīzijā. Masu mediji ziņoja, ka tam par iemeslu bija tieši Galkina izteikumi pret karu un ka viņš jau kara pirmajās dienās zaudējis reklāmu kontraktus.

Svarīgākais