Roberto Meloni nonācis ļoti apkaunojošā situācijā

© Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Visai nepatīkama situācija savas uzmanības dēļ sabiedriskajā transportā gadījusies TV raidījuma vadītājam Roberto Meloni.

Kā STV raidījumā "Kad viņas satiekas" pastāstīja Roberto, tad kādā reizē viņš ar draudzeni no Latvijas sēdējis autobusā Londonā. Tad tajā iekāpa ļoti kolorīta sieviete, abi izteikuši komentārus par viņas izskatu.

Tad sieviete, par kuru abi runājuši, pagriezusies un teikusi, ka ir no Rēzeknes. Pēc sarunas dāma arī izteikusies, ka atpazinusi Roberto.

Slavenības

Pagājušajā sestdienā grupas "Jumprava" mūziķis Aigars Krēsla apprecējies ar savu mīļoto sievieti – interjera dizaineri un nekustamo īpašumu projektu vadītāju Aiju Raibu, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Apprecējies grupas "Jumprava" mūziķis" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais