Megana Mārkla pārsteidz ar cēlu rīcību

© Reuters/SCANPIX/LETA

Svētdien, 11.septembrī, Velsas princis Viljams kopā ar sievu Ketrīnu un Saseksas hercogs Harijs kopā ar sievu Meganu Mārklu tikās ar sanākušajiem pie Vindzoras pils. Tikšanās laikā sanākušos īpaši pārsteigusi Meganas Mārklas rīcība.

Kopš brīža, kad mūžībā devās karaliene Elizabete II, pie Vindzoras pils, Balmorā un citviet pulcējas ļaudis, kas ar ziediem atvadās no mūžībā aizgājušās karalienes. Vakar ar sanākušajiem tikās arī abi karalienes mazdēli kopā ar sievām.

Ar īpaši cēlu rīcību tikšanās laikā izcēlusies prinča Harija sieva Megana Mārkla, kura pēc sarunas ar dažiem atnākušajiem tiem apsolījusi, ka pie pils vārtiem novietos to atnestos ziedus, vēsta "The Mirror".

Jau vēstīts, ka pēdējo divu gadu laikā brāļu Viljama un Harija attiecības bijušas ļoti vēsas. To ietekmējis gan Saseksas hercogu lēmums atteikties no karalisko pienākumu pildīšanas, gan Meganas Mārklas skaļie paziņojumi dažādās preses intervijās.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais