Maikla Džeksona bijusī sieva nāk klajā ar šokējošu paziņojumu

© Reuters/Scanpix/LETA

ASV iznākusi jauna dokumentālā filma par Maiklu Džeksonu, kuras filmēšanā piedalījās viņa otrā sieva un viņa divu vecāko bērnu māte Debija Rova, vēsta TopNews.

Filmas nosaukums ir Fox TV TMZ Investigates: Who Really Killed Michael Jackson, kas nozīmē "Kas patiesībā nogalināja Maiklu Džeksonu".

Sarunā ar filmas autoriem Rova negaidīti atzinās, ka ne tikai zināja par Džeksona spēcīgo atkarību no spēcīgajiem anestēzijas līdzekļiem, bet arī neko nedarīja lietas labā, pat neskatoties uz to, ka viņa ir kvalificēta medmāsa.

Rova skaidroja, ka joprojām sev pārmet, ka viņa netraucēja Džeksona ārstējošajam ārstam turpināt viņam izrakstīt spēcīgās zāles, kā rezultātā māksliniekam vienkārši izveidojusies nopietna atkarība no tām.

Tagad, kā atzina Rova, viņa nožēlo savu bezdarbību un turpinās to darīt visu atlikušo mūžu. Rovas paziņojumu vēlāk komentēja Džeksona māte un brālis, kas uzsvēra, ka nekad nebija redzējuši Debiju tik atklātu.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais