Supermodele savu pirmo dimanta kakalarotu ieguvusi ļoti īpatnējā veidā

© Scanpicx

Britu supermodele Keita Mosa (48) dalījusies īpatnējā stāstā par laiku, kad viņa un aktieris Džonijs Deps bija kopā, raksta portāls "DailyMail".

Izrādās, ka tieši Džonijs uzdāvināja supermodelei pirmo dimanta kaklarotu mūžā, turklāt viņš to izdarīja ļoti oriģinālā veidā.

"Dimanta kaklarota, ko Džonijs man uzdāvināja, bija mani pirmie dimanti. Viņš tos pasniedza ar savu dibenu," Mosa sacīja intervijā britu Vogue, raksta "The Daily Mail".

"Mēs grasījāmies iet vakariņās, un viņš teica: "Man ir kaut kas dupsī, vai vari paskatīties?", un es domāju: "Ko?", es iebāzu roku viņa biksēs un izvilku dimanta kaklarotu...Dimanta kaklarotu," piebilda supermodele.

Kā zināms, 90. gadu beigās Keita un Džonijs satikās trīs gadus. Nesen Mosa piedalījās Depa tiesas prāvā pret Amberu Hērdu. Viņa apliecināja, ka aktieris pret viņu nav izturējies vardarbīgi, proti, nav nogrūdis viņu lejā pa kāpnēm, kā tika baumots.

Slavenības

Divu meitiņu vecāki un raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieki Vents un Elīna Strautmaņi pēc ilgāka laika izbauda laiku divatā, bez bērniem nesteidzīgi airējot pa upi. Atpūtas laikā pāris dalās sarunās, kurām ikdienā neatliek laika un Vents atklāj, ka baudot dabu, nemaz par savām atvasēm nedomā.