Keitas Mosas meita kritusi soctīklu lietotāju nežēlastībā

© AP/Scanpix/Leta

Supermodeles Keitas Mosas meita Lila Greisa Mosa kritusi sociālo mediju lietotāju nežēlastībā. Kāpēc cilvēki jauno modeli cenšas apsmiet?

Medijs "Daily Mail" vēsta, ka 19 gadus vecā Lila, kura iet savas mātes pēdās un arī ir modele, pēc jaunāko fotogrāfiju ievietošanas "Instagram" saņēmusi daudz nievājošus komentārus.

Fani bija neizpratnē par fotogrāfijās redzēto.

Lila sociālajā medijā "Instagram" ievietoja divas fotogrāfijas. Viņa pauda, ka jūtas pagodināta, ka fotogrāfējusies žurnālam "The Perfect Magazine". Viena no divām ievietotajām fotogrāfijām raisīja fanu neizpratni.

Fanu uzmanību piesaistīja modeles garie kāju nagi. Tie nokrāsoti koši sarkanā krāsa un ir neierasti gari. Modeles atbalstītāji aktīvi komentēja sociālajā medijā ievietoto fotogrāfiju.

Vairākiem faniem radās viens jautājums - "Kā viņa ar tik gariem nagiem var valkāt zeķes?"

Tikmēr citi ironizēja, ka garos, smailos nagus modele var izmantot kā ieroci, jo tie izskatās ļoti asi. "Tie kāju pirksti var sadurt cilvēkus."

Ekrānuzņēmums no Youtube

Slavenības

Divu meitiņu vecāki un raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieki Vents un Elīna Strautmaņi pēc ilgāka laika izbauda laiku divatā, bez bērniem nesteidzīgi airējot pa upi. Atpūtas laikā pāris dalās sarunās, kurām ikdienā neatliek laika un Vents atklāj, ka baudot dabu, nemaz par savām atvasēm nedomā.

Svarīgākais