Interneta lietotājus nobiedējušas Gorbačova fotogrāfijas ar zilumiem uz rokām

© Reuters/Scanpix/LETA

Pēc Mihaila Gornačova nāves medijos tiek apspriestas visas politiķa kaites. Tā pirms kāda laika tīmeklī tika publicētas Gorbačova fotogrāfijas, kur redzams, ka politiķim uz rokām ir zilumi, vēstīja Topnews.

Attēlu vēl jūlijā bija publicējis ekonomists Ruslans Grinbergs, kurš slimnīcā apciemoja Mihailu Gorbačovu.

Kā rakstīja mediji, spriežot pēc tā, ka politiķim tika veikta hemodialīze, tas nebija pārsteidzoši, jo asins attīrīšanas laikā vēnās (fistulas) tiek ievietotas biezas adatas, lai tās sūknētu caur ierīci.

Ekrānšāviņš no soctīkliem

Portāls NRA jūnija beigās rakstīja, ka Mihails Gorbačovs ir nopietni slims ar nieru slimību. Tāpat tika ziņots, ka M. Gorbačovs ir cietis no vairākām veselības problēmām, kas "pasliktinās".

M. Gorbačova fonda pārstāvis Vladimirs Poļakovs izdevumam "Life News" pastāstīja, ka M. Gorbačovs vairākus gadus ārstējis nieru darbības traucējumus.

Ir zināms, ka Gorbačovs daudzus gadus cieta no diabēta smagā formā. Gorbačova veselība sāka strauji pasliktināties pēc 2010. gada. 2011. gada pavasarī viņam tika veikta sarežģīta mugurkaula operācija, un turpmākajos gados viņš regulāri tika hospitalizēts. 2016. gadā Mihailam Gorbačovam tika uzstādīts elektrokardiostimulators, un viņam tika veikta lēcu nomaiņas operācija kataraktas dēļ. 2019. gadā viņš ilgstoši pavadīja slimnīcā pneimonijas dēļ un no 2020. gada sākuma jau pastāvīgi atradās ārstu uzraudzībā. Šogad viņam periodiski tika veikta hemodialīze, vēsta "odnaminyta.com".

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais