Miks Ozliņš neglaimojoši izsakās par Agnesi Zeltiņu

© Raitis Plauks/F64

Ierodoties Latvijā, ASV dzīvojošais režisors Miks Ozoliņš vēlējies tikties ar bijušo mīļoto Agnesi Zeltiņu, taču saņēmis atteikumu, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Agnese Zeltiņa atsaka tikšanos Mikam Ozoliņam" izdevumā "Kas Jauns". Ozoliņš zinājis - Zeltiņa sacepusies par to, ka pieminēta grāmatā 1001 guru, jo ne viss tur pieminētais ir glaimojošā gaismā.

Tagad par Zeltiņu viņas bijušais mīļotais saka: "Agnese ar savu dzīvi ir parādījusi, ka viņai tā ir nauda un karjera, kuru nav. Ir tikai citu rokām darinātas, šnorītē savērtas, spīdīgas bumbiņas. Un es esmu viena no tām," rakstīja Miks.

Ar Zeltiņu viņu vienojis tas, ka abi bijuši karjeristi un mērķi bijuši grandiozi. Kopā radīta filma, ko Miks dēvē par "lielu virsotni"un kā īpašu panākumu atzīst to, ka uz pirmizrādi atnākusi pilna zāle cilvēku.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais