Bekingema pils darbinieki nostāda princesi Annu neērtā situācijā

© Reuters/Scanpix/Leta

Pavisam neparasts incidents reiz norisinājies Lielbritānijas karaliskajā ģimenē. Bekingemas pils darbinieki pazaudējuši vairākas princeses Annas piederošās lietas, kā rezultātā nostādot viņu neērtā situācijā, ziņo "The Sun".

Kā vēsta medijs, tad pils darbinieki pazaudējuši 13 princesei Annai piederošos ordeņus.

Situācija izvērtusies pavisam nelāgi, kad princesei bija jādodas vizītē uz Papua-Jaungvineju.

Dodoties ārzemju vizītē, lai izrādītu cieņu valsts pārstāvjiem, Annai bija pienākums pie apģērba piespraust īpašu ordeni.

Tieši tajā brīdi atklājās, ka pils darbinieki ir pazaudējuši princeses ordeņus.

Lai nekristu kaunā un izrādītu cieņu Papua-Jaungvinejai, princesei nācās domāt radoši. No nelāgās situācijas viņai palīdzēja izkļūt brālis princis Čārzls. Viņam vienīgajam, bez Annas, arī bija piešķirts īpašais Logohu ordenis.

"Anna nebūtu varējusi pārstāvēt karalieni bez šī ordeņa. Tas būtu bijis ļoti apkaunojoši, to varētu uzskatīt par necieņas izrādīšanu pret uzņemošo valsti. Tā vietā viņa valkāja prinča Čārlza ordeni. Neviens to nepamanīja," sacīja karaļnamam pietuvināta persona.

Princese Anna ir karalienes Elizabetes II un viņas vīra Edinburgas hercoga prinča Filipa vienīgā meita.

Slavenības

Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomas par greizsirdību attiecībās. Agnese atklāj, ka greizsirdība un neuzticība ir tikai daži no daudziem izaicinājumiem, ar kuriem attiecībās saskārusies.

Svarīgākais