VIDEO: Kurp Midltone ar bērniem devās, lidojot ekonomiskajā klasē?

© Ekrānuzņēmums

Kembridžas hercogiene Keita Midltone ar saviem jaunākajiem bērniem Šarloti un Luisu manīti lidojam ekonomiskajā klasē, raksta britu portāli.

Prinča Viljama sieva ceļojumam izvēlējās ekonomisko klasi.

Paziņojumā vēlak ziņots, ka Midltone ar bērniem nolēma apmeklēt Viņas Majestāti, kura pašlaik atpūšas Balmoralas pilī, savā Skotijas rezidencē.

Ar video, kurā redzama hercogienes izkāpšana no lidmašīnas, dalījās kāds sociālas vietnes "TikTok" lietotājs, kurš bija tajā pašā lidojumā ar viņu.

"Lidojumā uz Skotiju Keita Midltone, divi bērni, aukle un apsardze divu rindu attālumā no manis," viņš sacīja, norādot, ka topošā karaliene būtu varējusi izvēlēties privātu lidmašīnu vai helikopteru, taču to nedarīja.

"Un jā, viņa ir burvīga, viņa pat man uzsmaidīja, kad pagriezās, lai runātu ar savu dēlu, kurš sēdēja rindā aiz viņas. Neviens uz klāja nefotografēja vai nefilmēja. Vienkārši mamma veda bērnus atvaļinājumā pie vecmāmiņas , nekāda uztraukuma uz klāja,” viņš dalījās.

Slavenības

Atklājot savu batutut fitnesa studiju Piņķos, Aleksandra Kurusova neslēpa, ka jaunas telpas nācās atrast divu dienu laikā. Vai tas ir pamats runām, ka no iepriekšējām telpām nācās aiziet greizsirdības drāmas dēļ.

Svarīgākais