Pauls atklāti stāsta par baisāko periodu savā dzīvē: Viss varēja ļoti bēdīgi beigties

© Vladislavs Proškins/F64

Maestro Raimonds Pauls šogad atzīmē 60 gadu atturības jubileju. Ja viņš nebūtu to izdarījis, tad viss varēja beigties bēdīgi, intervijā "SWH Radio" raidījumā "Ar dziesmu par dzīvi" saka Raimonds Pauls.

Toreiz, kad R. Pauls nolēma pielikt punktu vētrainajam dzīvesveidam, viņam bija 26 gadi.

"Es nevaru pateikt tieši kurā brīdī man nāca apgaismība, ka tā tālāk dzīvot vairs nevar. Ja es nebūtu apstājies, viss varēja bēdīgi beigties. Viens otrs no maniem draugiem netika no tā vaļā un aizgāja bojā. Talantīgi cilvēki. Un ne tikai mūziķi, bet arī aktieri," atceras Pauls.

Viņš pieļauj, ka stimuls atmest dzeršanu varēja būt tas, ka viņš, ārstējoties no šīs vainas, savam acim redzeja, ko šī nelaime ir izdarījusi ar citiem cilvēkiem. Turklat, tieši šajā laikā Pauls satika savu sievu Lanu. "Tas bija brīnums, kā viņa varēja toreiz to visu izturēt," saka Pauls.

Savu apņemšanos atmest dzeršanu viņš ne reizi 60 gadu laikā nepārkāpa. Un tas ir arī viņa padoms, kā izārstēties no šīs nelaimes - vienkārši nedzert. Nedzer ne svētkos, ne bēdās, ne glāzīti un pat ne piņģerotu.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais