Krievijas žurnālists atklāj detaļas par Laimas Vaikules slimību

© F64

80. gadu beigās dziedātāja Laima Vaikule tika uzaicināta uz ASV, kur sākās viņas karjeras jaunais periods, dziedātāja sāka iekarot Rietumu klausītājus. Tomēr prieku par lielajām izredzēm nomainīja traģēdija. Dziedātājai tika diagnosticēts vēzis, taču neviens par to nezināja. Toreiz nebija pieņemts dalīties ar personīgām problēmām.

Žurnālists un TV raidījumu vadītājs Otars Kušanašvili atcerējās, ka nezināšanas dēļ atļāvies sev nepiedienīgu piezīmi par Laimu. “Preses konferencē izteicu Vaikulei piezīmi, kāpēc viņa visu laiku runā par suņiem, kāpēc viņa negrib bērnus. Es biju muļķis! Viņa bija smagi slima. To es sapratu, kad Oksana Puškina publicēja viņas privāto stāstu NTV. Laimai nevarēja būt bērni - tas bija iemesls. Un es viņai uzbruku,” sašutis ir žurnālists.

Viņš atzīmēja, ka tobrīd dziedātāja vienkārši nevarēja domāt par ģimeni.

“Iemesls nebija saistīts ar auglību un vairošanās iespēju. Viņa bija smagi slima, bija uz nāves sliekšņa. Un tagad, kad lasu par viņu šķebinošas lietas, tikai tāpēc, ka viņa saka, ko domā, mana sirds sāp,” YouTube raidījumā “Каково?” sacīja Otars.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.