Producents: Jurija Šatunova kapā viņa pīšļu nav

© Ekrānšāviņš no Instagram

Stāsts par leģendārā Krievijas dziedātāja Jurija Šatunova nāvi turpina apaugt ar jaunām detaļām. Producents un mūziķis Andrejs Razins negaidīti paziņoja, ka viņa bēres bija inscenējums, un mūziķa pelni nemaz neatrodas Krievijā.

Andrejs Razins tūlīt pēc Šatunova nāves devās uzbrukumā mūziķa tuviniekiem, apsūdzot viņus visos pasaules grēkos, raksta Starhit. Razins periodiski stāsta, ka grupas "Laskovij maj" mūziķi vienkārši savtīgiem mērķiem izmantojuši negodīgi cilvēki.

Un tagad viņš ir šokējis sabiedrību ar jaunu atzīšanos - pēc producenta teiktā, kapā Troekurovska kapsētā nav Šatunova pīšļu.

"Es gribu jums pateikt, ka tā ir tikai sava veida krāpniecība. Es sazinājos ar personu, kas bija tieši saistīta ar Šatunova bērēm. Un viņš teica, ka Svetlana (atraitne) ar visiem pelniem aizlidojusi uz Vāciju. Un pilnīgi tukša kapsula tika aprakta Troekurovska kapos. Un viss tika iestudēts kā izrāde...", stāstīja producents.

Razins stāsta, ka, lai krāpniecība netiktu atklāta, kaps tika iebetonēts, lai nenotiktu izmeklēšana.

Kā vēstījām, šovasar Jurijs Šatunovs piedzīvoja sirdslēkmi un 48 gadu vecumā devās aizsaulē.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.