Producents: Jurija Šatunova kapā viņa pīšļu nav

© Ekrānšāviņš no Instagram

Stāsts par leģendārā Krievijas dziedātāja Jurija Šatunova nāvi turpina apaugt ar jaunām detaļām. Producents un mūziķis Andrejs Razins negaidīti paziņoja, ka viņa bēres bija inscenējums, un mūziķa pelni nemaz neatrodas Krievijā.

Andrejs Razins tūlīt pēc Šatunova nāves devās uzbrukumā mūziķa tuviniekiem, apsūdzot viņus visos pasaules grēkos, raksta Starhit. Razins periodiski stāsta, ka grupas "Laskovij maj" mūziķi vienkārši savtīgiem mērķiem izmantojuši negodīgi cilvēki.

Un tagad viņš ir šokējis sabiedrību ar jaunu atzīšanos - pēc producenta teiktā, kapā Troekurovska kapsētā nav Šatunova pīšļu.

"Es gribu jums pateikt, ka tā ir tikai sava veida krāpniecība. Es sazinājos ar personu, kas bija tieši saistīta ar Šatunova bērēm. Un viņš teica, ka Svetlana (atraitne) ar visiem pelniem aizlidojusi uz Vāciju. Un pilnīgi tukša kapsula tika aprakta Troekurovska kapos. Un viss tika iestudēts kā izrāde...", stāstīja producents.

Razins stāsta, ka, lai krāpniecība netiktu atklāta, kaps tika iebetonēts, lai nenotiktu izmeklēšana.

Kā vēstījām, šovasar Jurijs Šatunovs piedzīvoja sirdslēkmi un 48 gadu vecumā devās aizsaulē.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.