Magone mainījusies līdz nepazīšanai; kā viņai izdevās notievēt?

© F64

Slavenā TV šova "Slavenības. Bez filtra" dalībniece Magone Šutoviene Gitas Vīksnes materiālā "Stundā pelna 50 - 100 eiro" izdevumā "Privātā Dzīve" stāsta par to, kā izdevies kļūt slaidākai.

Sākoties šova jaunajai sezonai, daudzi skatītāji bija pārsteigti par izmaiņām Magones izskatā - viņa manāmi notievējusi.

Kā stāsta pati Magone, diētas ieturēt viņa nespēj. Ikdienā ir daudz stresa, tāpēc lieto daudz cukura. Taču viņa arī daudz strādā.

"Tievēju gan es dabiski. Vasarā ir karsts, mazāk gribas ēst un, ja arī ēdu, tad daru to veselīgi. Dārzā man ir gurķi, tomāti, kabači. Visu dienu varu pavadīt mežā, lasot ogas, kuras ik pa brīdim uzēdu arī pati. Kad atnāku mājās, ir jau deviņi vakarā. Kamēr vēl pārdodu preci, ir jau desmit. Tik vēlu ēst vairs netaisu. Iedzeru ūdeni un eju gulēt," saka Magone.

Viņa gan piebilst, ka ziemā kļūst "pūkaināka".

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais