Pugačova un Galkins par villu Jūrmalā maksā 100 000 eiro mēnesī

© Ekrānuzņēmums/Instagram

Humorists Maksims Galkins izrādījis villu Jūrmalā, kurā tagad dzīvo kopā ar Allu Pugačovu un bērniem. Kā vēsta "Postimees, 1928. gadā celtās villas "Marta" īre laulātajiem izmaksā 100 000 eiro mēnesī.

Sociālajos tīklos ievietotajā video, kurā Galkins rotaļājas ar bērniem, redzama vien neliela daļa no villas. Taču arī redzamais ļauj secināt, ka māja ir grezna. Villā ir arī liela bibliotēka, kinozāle un ziemas dārzs.

Villa "Marta" tiek uzskatīta par vienu no vērtīgākajām privātmājām Latvijā.Tā būvēta 1928.gadā, bet 1997. un 1998.gadā pēc pasaulē pazīstamā Latvijā dzimušā baltvācu izcelsmes arhitekta Meinharda fon Gerkāna projekta tai blakus tika uzbūvētas viesu nama piebūves, tenisa halle u.c., šā gada janvāri vēstīja aģentūra LETA. Pēc pārbūves “Villa Marta” tika uzdāvināta Krasovicku meitai Aleksandrai, kura aizvien ir tās īpašniece. Vienīgi kā kompleksā esošās tenisa halles īpašnieks reģistrēts Georgijs Krasovickis, liecina zemesgrāmatas informācija.

Kopējo īpašumu veido zemesgabals 10 125 kvadrātmetru platībā un ēka 2412 kvadrātmetru platībā. Eksperti 2009.gadā laikrakstam “Dienas Bizness” villas vērtību lēsa ap 40 miljoniem eiro, savukārt 2016.gadā “Villa Marta” bija izlikta pārdošanā par 15 miljoniem eiro.

Svarīgākais