Šova zvaigznei Agritai jauns mīļotais – 20 gadus jaunāks puika

© Ekrānšāviņš

Šovā „Ģimene burkā” jau vairākas sezonas piedalās Agritas Bindres-Blumenau ģimene. Agrita savas 4 atvases audzina viena, jo ar vīru Jāni vairs nedzīvo kopā. Tiesa, šķīrušies oficiāli viņi nav.

Kad vīrs Jānis pameta ģimeni, Agrita pēc neilgām skumjām atplauka jaunai dzīvei. Viņa strikti nolēma atgūt sava sapņu figūru, ceļā uz mērķi viņa pat veica kuņģa samazināšanas operāciju. Agrita bauda arī vīriešu uzmanību.

Kādā no nesenākajām šova sērijām Agrita arī skatītājus iepazīstināja ar savu sirdsāķīti - arī vārdā Jānis. Viņš ir 21 gadu jauns un principā 20 gadus jaunāks par Agritu. Bērni mammas jauno pielūdzēju ir pieņēmuši, vecākā meita Estere gan atzīst - īsti aprunāties ar Jāni vēl neesot sanācis. Par abu mīlas stāsta turpinājumu Agrita un Jānis runā izvairīgi - laiks rādīšot.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais