Džemmas Skulmes dēlam gāzes rēķins trīs reizes lielāks nekā pensija

© Mārtiņš Zilgalvis / F64

Gleznotājs Juris Dimiters aizvien dzīvo mātes Džemmas Skulmes mājā un nenoliedz, ka rēķinu slogs ir liels, Laumas Lapsas un Evijas Kalnbērzas materiālā "Apkures cenas šokē, būs barga ziema" izdevumā "Privātā dzīve".

Gleznotājas Džemmas Skulmes dēls mākslinieks Juris Dimiters atzīst, ka situācija nav viegla.

"Mana pensija ir 204 eiro, bet gāzes rēķins ir trīs reizes lielāks. [..] Mums ir izlīdzinātais maksājums, kas absolūti nav izdevīgi, tādēļ plānojam to pārtraukt. Maksāsim pēc skaitītājiem, " izdevumam stāsta Dimiters.

Mākslinieks pastāsta, ka mājā iepriekš vienmēr bija ieslēgta gāzes apkure, bet esošā situācijā, tagad to ieslēdz tikai tad, kad mazgājas. Ja ir nepieciešamība ko uzsildīt, tad tiek izmantota elektrība.

"Ūdens rēķins arī nav mazs - 80 eiro mēnesī. Lai kaut ko ietaupītu, iepērkoties skatos uz tiem pārtikas produktiem, kuriem ir akcija. Visam klāt nāk 222 eiro īpašuma nodoklis, kas man liekas pilnīgi bezjēdzīgs," uzskata mākslinieks.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais