Miljonāre Zuzāne: Instagram ir viena traka lieta!

© Ekrānuzņēmums/1188 play

Dina Zuzāne pēc šķiršanās no miljonāra Jāņa Zuzāna uz pasākumiem dodas šarmantu vīriešu pavadībā. "1188 play" raidījumā "Iečeko slavenību" Dina Zuzāne atklāj, kas ir šie vīrieši.

Gatis un Guntis, kas bieži ir redzami Dinas sabiedrībā, ir vīrieši, kas viņai palīdz ikdienā, vizina ar auto, pavada uz pasākumiem.

Gan Guntis, gan Gatis Dinas dzīvē ienāca pēkšņi.

""Instagram" ir viena traka lieta," teic Dina. Gatis viņai uzrakstījis Instagramā, jo bijuši kopīgi paziņas. Savukārt Guntis uzrakstījis Dinai, viņu pilnīgi nepazīstot. Viņa atceras šādu gadījumu: "Vienu vakaru devos no mājās no Operas izrādes. Pulkstenis jau bija 11.30 vakarā, kad zvanija Guntis un teica, ka esot Cēsis, kopā ar draugu, ar ko es esmu tikusies Cēsu mākslas festivālā. Viņš prasīja, kad var atvest rozes. Un kā jūs domājiet, ko es teicu? "Tūliņ!". Un ap pulksten 2 naktī puiši ieradās pie manis ar rozēm, konfektēm un šampanieti."

Viņa atzīst, ka pirms diviem gadiem gan neko tādu neatļautos.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais