Rītiņa brālis: Es netieku prom no Mārtiņa

© Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

11.februārī mūžībā devās izcilais pavārs Mārtiņš Rītiņš. Sarunā ar žurnālu „Ieva” Mārtiņa brālis Andrejs atzīst: „Es netieku prom no Mārtiņa.”

Aivas Kanepones publikācijā „Mārtiņš paņēma nepareizo numuriņu” Andrejs saka, ka par brāli domā katru dienu, daudz kas par viņu atgādina.

„Negribējās ticēt, ka kaut kas tāds var notikt ar mūsu jaunāko brāli. Zināju, ka tas var būt ļoti bīstami. Mārtiņam bija 72 gadi, zems asinsspiediens, problēmas ar nierēm. Bet tam, ka Mārtiņš neatkopsies, mēs nespējām ticēt,” stāsta Andrejs, piebilstot, ka Mārtiņa bērēs bija nerealitātes sajūta. „Mārtiņš nebija paņēmis pareizo numuriņu savai aiziešanai. Mums bija jābūt rindā piermajiem, jo mēs esam vecāki,” uzskata Andrejs.

Portāls NRA jau rakstīja, ka Mārtiņš Rītiņš jau ilgāku laiku atradās slimnīcā, kur ārstējās no Covid-19. Zināms, ka pašsajūta Rītiņam pēkšņi pasliktinājusies jau Ziemassvētkos un viņš nonāca slimnīcā.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais