Zāles un terapija nepalīdz; kas zināms par Zavorotņukas veselību?

© Ekrānšāviņš no Instagram

Jau trīs gadus Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka cīnās ar smagu slimību – glioblastomu. Kas ir zināms par viņas veselības stāvokli?

Par Anastasijas veselības stāvokli tikpat kā nav nekādas informācijas - viņas vecākā meita periodiski kaut ko stāsta, taču bez jebkādām detaļām. Anna tikai ar pārliecību saka, ka viņas māte ir īsta cīnītāja un noteikti uzveiks slimību.

Kamēr ģimene turpina klusēt, daži viņas paziņas, darba kolēģi un žurnālisti stāsta par aktrises stāvokli. Tā, Aleksejs Eremins sacīja, ka ar tuvinieku starpniecību viņam izdevās uzzināt sīkāku informāciju par aktrises veselību - ārsti to novērtē kā kritisku, izredzes atveseļoties ir krietni sarukušas.

“Ārstu izrakstītās zāles pārstāj iedarboties. Terapijas nav efektīvas, ”saka Eremins.

Neskatoties uz šādiem izteikumiem, ko neapstiprina ne ārstējošie ārsti, ne slimnīcas dokumenti, fani turpina ticēt Anastasijas uzvarai pār vēzi.

Slavenības

Supermodele Naomi Kempbela pirmo reizi atklāja to, ka viņas bērni piedzima, pateicoties surogātmātei. Visi par to jau baumoja, jo Kempbelas pirmais bērns piedzima, kad viņai bija 50 gadi (viņai tagad ir 54 gadi), un viņa pati netika redzēta stāvoklī, taču iepriekš Kempbela nekad publiski nerunāja par surogātmāti.