Cilvēki netic savām acīm: Džolija ar meitu krīt ceļos "Måneskin" koncertā

© Scanpicx

Amerikāņu aktrise Andželīna Džolija un viņas meita Šilo apmeklēja itāļu grupas "Måneskin koncertu.

Kinoakadēmijas balvas ieguvēja sestdien ar 16 gadīgo meitu Šilo Džoliju-Pitu pavadīja laiku kopā glamroka grupas "Måneskin" koncertā Romā.

Sociālo tīklu lietotāji dalās ar video, kas uzņemti grupas "Måneskin" koncertā. Vērojams, kā Andželīna Džolija dejo un dzied kopā ar meitu.

Koncerta laikā grupas solists pūlim licis krist ceļos, ko VIP ložā darījusi gan Andželīna Džolija, gan viņas meita Šilo.

Savos 47 gados aktrise izskatās nevainojami. Grupas solists Damjano Deivids no skatuves nosodīja Putinu un aicinājis doties prom no koncerta visus tos, kas viņam nepiekrīt.

Slavenības

Raidījumam "Ģimene burkā" nupat pievienojusies aktrise un divu bērnu māmiņa Katrīna Blaua-Zēberga, kura kopā ar vīru Mārci mīt Kuldīgā. Tomēr, daloties savās pārdomās, viņa atklāti pauž, ka neredz savu nākotni saistītu ar šo Kurzemes pilsētu, jo jau bērnībā, dzīvojot galvaspilsētā, Kuldīga viņai nekad nav bijusi tuva.

Svarīgākais