Slavenam futbolistam jāstājas tiesas priekšā par uzturlīdzekļu nemaksāšanu

© pexels.com

Bijušajai Anglijas futbola premjerlīgas zvaigznei tiesa piespriedusi ievērojamu sodu par bērnu uzturlīdzekļu nemaksāšanu, ziņo "The Sun".

Tiesa piespriedusi bijušajai premjerlīgas zvaigznei samaksāt teju 45 000 sterliņu mārciņu (52 971,08 eiro) sodu par uzturlīdzekļu nemaksāšanu.

Šobrīd juridisku iemeslu dēļ netiek publiski atklāts spēlētāja vārds. Vienīgais, kas ir zināms, futbolists spēlēja "Aston Villa" komandā.

Tiek ziņots, ka šis spēlētājs ne tikai ir spēlējis Anglijā, bet arī citu valstu komandās.

Kā izrādās, tad Lielbritānijas Bērnu aizsardzības dienests tiesai nodeva lietu pret futbolistu, kurš atsacījies maksāt uzturlīdzekļus bērniem.

Birmingemas miertiesa bija nosūtījusi pavēsti sportisam, ka viņam nepieciešams ierasties uz tiesas sēdi, bet spēlētājs neieradās.

Kā ziņo tiesa, tad sportists par gaidāmo tiesassēdi tika informēts aptuveni septiņas dienas pirms tās norises. Pateicoties tam, ka sportists neieradās uz tiesas sēdi, Apgabala tiesnesis nolēma piešķirt anonimitātes rīkojumu, kas paredz to, ka sportista vārds šobrīd netiek atklāts.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais