Slavena ukraiņu influencere paziņo, ka atkal ir kopā ar puisi no Latvijas

© Ekrānšāviņš no instagram

Jūnija izskaņā Latvijā mītošā ukraiņu influencere Sofija Stužuka paziņoja, ka izjukušas viņas un latvieša Antona attiecības. Tiesa, kā liecina informācija sociālajā tīklā instagram nu abi atkal ir kopā.

Aizvadītajā nedēļā Sofija Stužuka sociālajā tīklā instagram publicēja vairākus emocionālus ierakstus, kuros neslēpa pārdzīvojumu par izjukušajām attiecībām. Viņa arī noliedza izskanējušās baumas, ka mīļotais puisis Antons bijis precējies.

Šīs nedēļas sākumā īsajos instagram stāstiņos S.Stužuka paziņojusi, ka nu abi atkal ir kopā.

Ekrānšāviņš no instagram

"Izrādās, ka mēs ne visai gribam būt viens bez otra. Es ļoti, ļoti mīlu šo cilvēku. Es zinu, ka mēs nevēlamies viens no otra nekad vairs šķirties," norāda influencere.

Jau vēstīts, ka neilgi pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā Sofija Stužuka kopā ar bērniem pēc vairāku dienu ceļa automašīnā ieradās Latvijā. Ģimene šobrīd mitinās šeit un influencere savus sociālā tīkla instagram sekotājus aktīvi informē par ikdienu ārpuse dzimtenes.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais