Krievijas propagandists Solovjovs draud ar Trešo pasaules karu

© Ekrānšāviņš no video

Krievijas vadošais propagandists Vladimirs Solovjovs atkal ķēries pie savas iecinītās nodarbošanās – draudēt pasaulei ar karu. Pēc viņa teiktā, tūlīt sāksies Trešais pasaules karš.

Viņš to paziņoja raidījuma laikā vienā no Krievijas TV kanāliem, ziņo UNIAN.

Sākumā Solovjovs kritizēja pieaicinātos "ekspertus", sakot, ka viņi vienmēr kļūdās savās prognozēs. Viņaprāt, Rietumu "uzvedība" attiecībā pret Krieviju provocē Trešo pasaules karu.

"Rietumu risinājumu degradācijas līmenis jau rada bažas. Tas atgādina bērnus, kuri paņēmuši rokā naglu un cenšas saprast, kas ir rozetē. Dabūs - un ļoti," viņš teica.


Pēc viņa teiktā, laika atskaite vairs nav pat par sekundēm, jo ​​"sekunžu vairs nav". "Jūs tiešām nesaprotat, ka mēs vairs neesam dažu sekunžu attālumā no Trešā pasaules kara, bet sekundes jau ir beigušās," viņš draudēja.

Slavenības

Ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” Ķīnas brauciena trešā sērija ir restorānu īpašnieka Andra Rūmīša pārziņā. Viņš nolēmis pārējiem - dziedātājai Katrīnai Gupalo, komiķim un pasākumu vadītājam Rūdolfam Kugrēnam un dziedātājai Inetai Rudzītei - parādīt labāko, ko Makao spēj piedāvāt, tāpēc ir ieplānojis aizraujošu, bet intensīvu dienu.

Svarīgākais