Olga Dreģe: Lasu, ko Putins saka, un brīnos par tiem, kuri joprojām viņu cildina

© Vladislavs Proškins/F64

Aktrise Olga Dreģe notikumiem Ukrainā seko līdzi ik dienas. "To vien daru, kā skatos tos notikumus un dzīvoju faktiski līdzi tam ļoti aktīvi. Zinu visu un brīnos arī par tiem cilvēkiem, kuri negrib zināt to iebrukuma patiesību, kuri domā citādi," Latvijas Radio raidījumā "Laikmeta krustpunktā" saka Olga Dreģe.

"Es par to esmu pārsteigta, un manam saprātam tas nav pieņemams. Es esmu dziļā tādā neziņā, vai tiešām? Un tad man gribas domāt, cik tur ir tas politiskais, cik tur ir spiediens no tā politiskā uzskata par to iekarošanu. Es arī lasu, ko Putins saka. Es domāju, vai tiešām 21. gadsimtā ir svarīga šī valdošā varaskāre, apliecināt to praksē? Es esmu ticīgs cilvēks, kur paliek pazemība? Kur paliek pielūgsme? Kur paliek cilvēciskais dzīvību apliecinošais moments? Kāpēc šī netaisnā iznīcība pret jauno paaudzi, pret bērniem, pret citādi domājošajiem? Man par to ļoti daudz jādomā, ļoti daudz," teic izcilā aktrise.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Kuģu mājās mamma Linda gatavojas autoskolas teorētiskajam eksāmenam. Sagatavošanās procesa laikā atklājas ka ne Uģis, ne Linda nemaz nezina, kāds drošības aprīkojums ir viņu ģimenes automašīnā.

Svarīgākais