Atklāts, cik patiesībā smagā stāvoklī Žirinovskis bijis pirms nāves

© Reuters/Scanpix/LETA

Vladimira Žirinovska ārlaulības dēls Oļegs Eidelšteins pirmo reizi runā par to, kā nomira viņa tēvs.

Oļegs Eidelšteins ir Žirinovska ārlaulības dēls, kurš savu tēvu pazina no bērnības. Neskatoties uz to, ka jau tad Vladimirs Volfovičs bija slavens politiķis, viņš savu dēlu audzināja stingri.

Oļegs nezināja, ka viņa tēvs ir smagi slims - ka tēvs atrodas slimnīcā, viņš izlasīja medijos un nekavējoties steidzās uz slimnīcu. Visus mēnešus, kad Žirinovskis tika ārstēts, Eidelšteins bija ar viņu un mēģināja kaut kā atvieglot viņa ciešanas.

Bija brīdis, kad radi un draugi pat ticēja, ka Žirinovskis izveseļosies. Tas notika februāra beigās, kad stāvoklis uzlabojās. Bet pēc dažām dienām viss krasi pasliktinājās.

“Es sapratu, ka viņš nav dzīvotājs. Pēdējās divās vai trīs nedēļās bija kļuvis skaidrs, ka izredžu praktiski nav. Bija versijas, kas jātransportē uz ārzemēm, bet viņš stingri teica: "Nē, lai mani ārstē Krievijā,"" sacīja Eidelšteins.

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais