Rokmūzikas leģendai veikta nopietna operācija

© Reuters/Scanpix/Leta

Rokmūzikas leģendai Ozijam Osbornam pirmdien, 13. jūnijā, tika veikta nopietna operācija, ziņo "Daily Mail".

Pasaulslavenā dziedātāja sieva Šārona Osborna atklāj, ka veiktā operācija būtiski ietekmēs un mainīs mūziķa turpmāko dzīvi. Viņam tika veikta nopietna mugurkaula operācija.

Oziju Osbornu jau kādu laiku nomoka dažādas veselības likstas.

Slavenais mūziķis sabiedrībā pēdējo reizi tika manīts maijā, kad dodoties ārpus mājas viņš bija pavisam savārdzis un spēja pārvietoties vien ar spieķa palīdzību.

"[Ozijam] pirmdien tiks veikta ļoti liela operācija, un man tur ir jābut. Tā patiešām noteiks viņa turpmāko dzīvi," šādi raidījumam "The Talk" sacīja mūziķa sieva. Viņa devās no Londonas atpakaļ uz Losandželosu, lai sniegtu atbalstu savam vīram.

73 gadus vecajam Ozijam ir Parkinsona slimība. 2003. gadā pēc kvadracikla avārijas viņš piedzīvoja nepatīkamu kritienu un izkustināja mugurkaulā ievietotos metāla stieņus.

Pirms kāda laika Ozija Osborna pārstāvis minēja, ka dziedātājs pirms trim gadiem mājās guva nopietnus savainojumus, tāpēc gatavojas jaunai muguras vai kakla operācija.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.