"Pikta, vīlusies, dusmīga"; Magoni sadusmo vīra rīcība viņas dzīvoklī

© Dmitrijs Suļžics/F64

Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene devusies uz Liepāju apskatīt savu dzīvokli, skatāms kanāla STV pirmā! šovā "Savenības. Bez filtra".

Kā vērojams šovā, Magone ierodas savā Liepājas dzīvoklī, kur skatam paveras pamatīga postaža - izrādās, tur savulaik mitinājies vīrs Žanis, taču aiz sevis nav pamanījies neko savākt - izlietne pilna ar traukiem, ledusskapī atstāti sastāvējušies produkti, taču lielākais šoks ir par sabojātajām elektrības rozetēm, par kurām vīrs viņai pat neko nav pateicis.

Magone par redzēto ir ļoti sašutusi: "Pikta, vīlusies, dusmīga - visādas tās sajūtas. Nevar tā!"

Jau vēstīts, ka iepriekš Magone atklāja patieso iemeslu, kāpēc atsalušas attiecības ar mammu, proti, izrādās, ka pie vainas ir vīrs Žanis, kurš mammai nav gājis pie sirds. Viņa uzreiz esot sapratusi, kāds viņš cilvēks un to, ka Magonei ar lietuvieti laimīga dzīve nebūs.

Magones mamma atklāja, ka Žanis pēc šķiršanā ir zvanījis Magones ģimenei un draugiem, vēlējies pārliecināt, lai tie izpaustu diskriminējošu informāciju par dzejnieci, ka viņš "piefilmēšot".

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais