Atklāj, ko karaliene Elizabete II "nevar ciest" Keitā Midltonē un princī Viljamā

© ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta

Medijs "Mirror" atklājis, ka ir kāda būtiska lieta, ko 96 gadus vecā karaliene Elizabete II "nevar ciest" mazdēlā, princī Viljamā un viņa sievā Keitā Midltonē.

Tiek ziņots, ka karaliene "nevar ciest", kā Keita un Viljams audzina savas atvases - princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu.

Karaliene ir īpaši neapmierināta ar Keitas un Viljama bērnu audzināšanas metodēm brīdī, kad viņi uzturas Norfolkas mājās.

Kā izrādās karalieni kaitina tas, ka Keita un Viljams ar bērniem laiku mēdz pavadīt Norfolkas mājas virtuvē.

Kā tiek ziņots, tad ģimenei ļoti patīk visiem kopā uzturēties virtuvē, tādējādi tieši šī vieta kļūst par mājas galveno centru. Ar to nemaz nav apmierināta karalienei.

Viņa uzskata, ka ne bērniem, ne Keitai, ne Viljamam nevajadzētu uzturēties virtuvē. Virtuvē esot jāatrodas tikai personālam. Karaliene ir pieradusi pie noteiktas lietu kārtības, tāpēc uzskata, ka laiks kopā ar ģimeni jābauda tam atsevišķi paredzētās telpās, nevis virtuvē.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais