Krievija bez Putina: Hodorkovskis prognozē iespējamu sabrukumu

© AFP/Scanpix/LETA

Krievijas opozicionārs Mihails Hodorkovskis savā Telegram kanālā runājis par vairākiem iespējamiem notikumu attīstības scenārijiem pēc prezidenta Vladimira Putina aiziešanas no varas grožiem.

Viņš iezīmējis vairākus variantus, tostarp, ka pēc Putina aiziešanas pie varas Krievijā joprojām paliks "putinisti", kā arī neizslēdz iespēju, ka valsts varētu sabrukt.

1. variants: "putinisti" nāk pie varas


""Putinisti" saglabā varu pēc Putina aiziešanas. Krievija turpina savu impērisko politiku... pilsoņu un imperiālistiskie kari turpināsies. Viss ir skumji. Valsts sprāgs, ja pirms tam neizdegs kodolkara liesmās," sacīja Hodorkovskis.

2. variants: Krievijas sabrukums


Komentējot Krievijas sabrukuma variantu, opozicionārs atzīmēja: "Valsts beidzot sabruks. Uz tās drupām tiks izveidotas 5-7 kodolvalstis, kuras saņems strīdīgas administratīvās robežas un, visticamāk, cīnīsies par paplašināšanos. Karš, iespējams, konflikta internacionalizācijas gadījumā kļūs par kodolkaru," sacīja Hodorkovskis.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais