Kā tagad dzīvo karalienes Elizabetes II dubultniece?

© Warner Bros / Ronald Grant Archi/Scanpix/LETA

94 gadus vecā britu aktrise Žaneta Čārlza gandrīz 50 gadus filmās un seriālos atveidoja karalieni Elizabeti II. Par to, kā viņa dzīvo pensijā, sieviete pastāstīja izdevumam The Guardian.

Fenomenālā līdzība ar angļu karalieni nodrošināja britu aktrisei Žanetai Čārlzai pastāvīgu darbu uz mūžu. Turklāt šīs divas sievietes ir gandrīz viena vecuma - Žanete ir tikai divus gadus jaunāka par Elizabeti. Tiesa, atšķirībā no karalienes, kura joprojām ir tronī, Čārlza ir pensijā kopš 2014. gada.

Žanetas kontā ir vairāk nekā 30 filmas un TV seriāli. Un gandrīz visas viņas lomas ir saistītas ar karalienes tēlu.

Savtīgos nolūkos Žaneta nekad nav izmantojusi savu līdzību ar karalieni. Viņai ir svarīgi, lai visi saprastu, ka tā ir tikai spēle. Žaneta dievina karalieni un nekad nedarītu neko tādu, kas varētu kaitēt Elizabetei II.

Žaneta ir pensijā kopš 2014. gada. Varētu turpināt strādāt, bet veselība neļauj - artrīts. Svinīgos pasākumus par godu Elizabetes II platīna jubilejai aktrise vēros televīzijā.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais