Cilvēki vīlušies Marijā Naumovā

© Ekrānšāviņš

Dziedātājas Marijas Naumovas paustais kādā intervijā raisījis šūmēšanos soctīklos.

20.maijā dziedātajā sniedza interviju portālam tv3.lv. Sarunā tiek skarta gan tēma par karu Ukrainā, gan 9.maiju - katrā ziņa temati, kas sabiedrību neatstāj vienaldzīgu.

Cilvēkiem "acīs iekritusi" kāda sniegtā atbilde. Proti:

Ekrānšāviņš

Un šie vārdi par "katram sava taisnība un "teātri" arī raisījusi cilvēkos asu reakciju un jā, arī vilšanos. Piemēram,

Dace: Marija Nauoma "beidzās"

Krists: Laikam jau daži mākslinieki mav sapratuši, ka mēģinājumi nostāties vidusceļā, kura nav, izgāzīsies

Ģirts: Nē, Marija, krievijas iebrukums Ukrainā nav teātris. Kā arī teātris nav Bučas, Irpiņas, Borodjankas iedzīvotāju slaktiņš. Teātris arī nav krievijas izšautās raķetes, kas trāpa dzīvojamām mājām Odesā, Harkivā, Kijivā un citur Ukrainā. Žēl, Marija, ka dzīvo ZombieTV. Vilšanās.

Gabriela: Cik dīvains uzskats, dzīvojot zemē ar neierobežotu pieeju informācijai!

Jānis: Es nesaku, ka visi krievi ir stulbi... Taču tieši tas, ka Naumova ir krieviete, lielā mērā nosaka šo - ''katram ir sava taisnība'', ar to vairāk vai mazāk apzināti mēģinot attaisnot Krieviju. Nožēlojami.

Liene: Marija, kauns

Dārija: Negaidīti no viņas... Savu karjeru izveidojusi pateicoties Latvijai. Izskatās, ka teātri spēlē Marija pati...

Ingemars: Šie “vidusceļa” gājēji būtu iespējams pirmie, kas vai nu bēgtu no valsts, vai izpalīdzētu okupantiem… katrā ziņā lai nu kā mazgājas tagad daži balti… savu viedokli par šiem “vidusgājējiem” nekad nemainīšu - nodevēji un pašlabuma meklētāji!

Jānis: Izlasîju Marijas teikto! Śausmas?!

Kas bombardé, ar raķetém apśauda Ukrainu, nogalina simtiem bérnu ,civiliedzîvotãju? Kas iebrukusi Ukrainã? Vai tã nav krievija? Marija žél tevi, turklãt nedzîvo krievijã, kur cilvéki ir nozombéti ar vienpusîgu, izkropłotu informãciju!

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais