Raimonds Pauls: Man bieži zvana žurnālisti un prasa izteikties par karu Ukrainā

© Matīss Arājs/F64

Maestro Raimonds Pauls intervijā Krievijas žurnālistiem atklāja, ka bieži vien saņem žurnālistu zvanus, raksta StarHit.ru.

Raimonds Pauls norādīja, ka viņam bieži zvana žurnālisti un lūdz runāt par karu Ukrainā.

"Es neko neteikšu! Nesen sievai jautāja, vai viņa ir krieviete vai ukrainiete? Viņa atbildēja: "Odesiete!" Tas tiešām ir gan specifisks humors, gan īpaša atmosfēra... Viņš pats par sevi... ne ar vienu nav saistīts...” - ar humoru pauda Pauls.

Jau iepriekš vēstījām, ka Pauls nevēlas runāt par karu Ukrainā un atklāj, ka viņa sievai Lanai vairs nav saiknes ar dzimto pilsētu Odesu.

Kā sacīja Pauls, par karu viņš nevēlas runāt, no politikas stāv tālāk, jo vairāk jādomā par savām iekšējām problēmām, kuru ir vairāk, nekā vajadzīgs.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais