Nosauc visneveiksmīgāko brokastu ēdienu, ja cilvēks vēlas notievēt

© F64

Uztura speciālists atklāja, ar kādu ēdienu labāk nesākt dienu, ja ir vēlēšanās atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, raksta Express.co.uk.

Dažreiz ēdieni, kas mums šķiet diētiski, gluži pretēji, tikai veicina svara pieaugumu.

Pieredzējis eksprets svara zaudēšanas jautājumos pastāstīja par viena šāda ēdiena (ļoti iecienīta brokastīs) kaitējumu. Populāro Fast 800 un Fast 800 Keto uztura sistēmu autors, uztura speciālists Maikls Moslijs apgalvo, ka lieko kilogramu zaudēšanas process noritēs daudz ātrāk, ja no uztura izslēgsiet musli un brokastu pārslas (pat ja ražotāji uz iepakojumiem raksta, ka viņu produkti veicina svara zudumu).

"[Ja vēlaties zaudēt svaru] nopietni samaziniet cukura patēriņu... Tas pats attiecas uz lielāko daļu brokastu pārslu, kas parasti ir pilnas ar cukuru," viņš saka.

“Ātro” ogļhidrātu vietā Maikls iesaka diētu papildināt ar “lēnajiem” (tie neizraisa pēkšņus cukura kāpumus un rada sāta sajūtu).

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.