Nosauc visneveiksmīgāko brokastu ēdienu, ja cilvēks vēlas notievēt

© F64

Uztura speciālists atklāja, ar kādu ēdienu labāk nesākt dienu, ja ir vēlēšanās atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, raksta Express.co.uk.

Dažreiz ēdieni, kas mums šķiet diētiski, gluži pretēji, tikai veicina svara pieaugumu.

Pieredzējis eksprets svara zaudēšanas jautājumos pastāstīja par viena šāda ēdiena (ļoti iecienīta brokastīs) kaitējumu. Populāro Fast 800 un Fast 800 Keto uztura sistēmu autors, uztura speciālists Maikls Moslijs apgalvo, ka lieko kilogramu zaudēšanas process noritēs daudz ātrāk, ja no uztura izslēgsiet musli un brokastu pārslas (pat ja ražotāji uz iepakojumiem raksta, ka viņu produkti veicina svara zudumu).

"[Ja vēlaties zaudēt svaru] nopietni samaziniet cukura patēriņu... Tas pats attiecas uz lielāko daļu brokastu pārslu, kas parasti ir pilnas ar cukuru," viņš saka.

“Ātro” ogļhidrātu vietā Maikls iesaka diētu papildināt ar “lēnajiem” (tie neizraisa pēkšņus cukura kāpumus un rada sāta sajūtu).

Slavenības

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Magones Liedeskalnas sētā sācies tracis! Kapteinis Reinis, atbraucot uz talku, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda liels bardaks. Metoties to visu glābt, viņš nejauši atrod ko tādu, kas izraisa skarbākas domstarpības starp talciniekiem un pašu Magoni.

Svarīgākais