Rītiņa brāļi nezina, ko darīt ar lielo alkohola daudzumu, kas bija Mārtiņam

© F64

Apritējuši trīs mēneši, kopš aizsaulē devās šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Kopš viņa nāves Baltezera mājā tiek ieviestas korekcijas, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Kur paliks Rītiņa iedzīve" izdevumā "Kas Jauns".

Mārtiņa Rītiņa brālis Jānis uzsver, ka šobrīd ir rūpes par to, kur uzglabāt Mārtiņam piederošās lietas.

Tāpat Jānis un Andrejs ir lielās pārdomās par lielo alkohola daudzumu, kas bija Mārtiņa Rīgas centra dzīvokļa sienas skapī.

Tur esot daudz vērtīgu pudeļu, kas katra maksā vairākus simtus eiro.

Paši brāļi alkoholu nelieto.

Jānis tagad prāto, kur alkoholiskos dzērienus likt.

Slavenības

Pazīstamā influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone kopā ar vīru Nauri teju par katru savas dzīves soli paziņo saviem sekotājiem soctīklos. Tiesa, dažreiz par savām darbībām izpelnās arī kritikas vilni, piemēram, nesen publiskoti video, kur, braucot automašīnā, šoferis nav piesprādzējies un arī bērns nesēž autosēdeklītī, pievērsuši pat policijas uzmanību.

Svarīgākais