"Šī ir mana un mana dēla nostāja", fani novēršas no Maira Brieža

© Ekrānuzņēmums

Sociālajos tīklos boksera Maira Brieža fani publiski novēršas no sportista, viņa izteikumu un nostājas dēļ.

Sabiedrība par titulētā boksera Maira Brieža izteikumiem un neviennozīmīgo nostāju diskutē jau kādu laiku.

Boksera viedoklis par Okupācijas pieminekļa nojaukšanu daudziem sportista faniem bijis pēdējais piliens.

Mikroblogošanas vietnē "Twitter" Paula Stradiņa KUS neiroķirurgs publicējis fotoattēlu, kurā miskastē izmetis Maira Brieža fanu cepurītes.

"Sākumā nevēlējos likt šo bildi, bet pēc kārtējā Brieža domu grauda - nevaru atturēties. Šī ir mana un mana dēla nostāja. Bijām fani, bet tagad….nu jūs sapratāt," raksta vīrietis.

Maira Brieža apsvērumi ir šādi: piemineklis neesot jāaiztiek, jo, pirmkārt, lai ko nojauktu, aizies miljoni, kuru mums nav, otrkārt, šāds lēmums vēl vairāk sašķels sabiedrību, treškārt, vēl vairāk nokaitināsim agresīvo kaimiņu. "Es to nedarītu, lai neapdraudētu Latvijas drošību," tā bokseris.

Ieraksts guvis lielu ievērību, ierakstu ar "Patīk" atzīmi novērtējuši 1359 vietnes lietotāji.

Uģis: "Mani jau pašos pirmsākumos izbrīnīja, ka Latvijas talantīgākais latviešu bokseris fonā klausās krievu mūziku, met pareizticīgos krustus utt. Un tgd kā sacīt jāsaka “prijehaļi” - kurp noved ruckij mir."

Kaspars: "Varejat celāku žestu izdarit, uzkarinat vai nolikt tas cepures pie uzvaras pieminekļa."

Ilze: "Jā, man arī žēl, ka reiz viņam tika dota tik liela tautas mīlestība, enerģija, atbalsts un cerības, bet nu kā samainīts, cits cilvēks."

Dace: "Šodien ziņās rakstīja par viņa cīņas jauno datumu. Pirmo reizi neskatīšos un pat negribu zināt, kā viņam veiksies. Turu īkšķus par pretinieku."

Svarīgākais