"Es daru visu, ko vien varu"; popzvaigzne cīnās ar nopietnām veselības problēmām

© Ekrānuzņēmums no Instagram

Populārā amerikāņu dziedātāja Halsija (Halsey) atklāj, ka veselības problēmu dēļ viņai nepieciešams laiks, lai atgūtos un spētu turpināt iesākto, ziņo "Daily Mail".

27 gadus vecā dziedātāja sociālajā medijā "Instagram" saviem faniem paziņoja, ka spiesta samazināt savu darba apjomu veselības problēmu dēļ.

"Pēdējās nedēļās es esmu ik pa laikam bijusi slimnīcā, risinot dažādas jaunas problēmas. Cenšos darīt visu iespējamo, lai viss būtu normāli [..]. Bet man ķermenis spēcīgi protestē," tā dziedātāja vēstīja faniem.

Izrādās Halsija jau ilgstoši cīnās ar endometriozi. Endometrioze ir ginekoloģiska saslimšana, kad endometrijam līdzīgi audi attīstās tiem neatbilstošā vietā, radot hronisku iekaisumu.

Dziedātāja min, ka šoreiz viņas ķermenis tik ļoti "protestē", ka viņa ir spiesta ņemt atelpu no visiem pienākumiem, darbiem.

"Hroniska slimība ir sarežģīta mistērija."

Halsija atzīst, ka šobrīd viņai nepieciešams samazināt esošo darbu apjomu, lai ar jauniem spēkiem varētu doties plānotajā koncerttūrē.

"Es daru visu, ko vien varu šajos grūtajos apstākļos."

Dziedātāja pavisam nesen, 3. aprīlī, veica endometriozes operāciju.

View this post on Instagram

A post shared by halsey (@iamhalsey)

Ešlija Nikoleta Frangipane, labāk pazīstama kā Halsija (Halsey), ir amerikāņu dziedātāja. Halsija 2015. gadā izdeva savu debijas studijas albumu "Badlands".

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais