FOTO: internetā pārdod iespaidīgu Valērija Maligina īpašumu

© Kaspars Krafts/F64

Internetā publicēts sludinājums, kurā vēstīts, ka par vairāk nekā 200 000 eiro tiek pārdots nelaiķa, uzņēmēja Valērija Maligina īpašums Vecumnieku pagastā.

Runa ir par Maligina bijušo medību īpašumu, kas atrodas uz 2.54ha zemes gabala Vecumnieku pagastā ar tiešo pieeju Aklām ezeram.

"Īpašumā atrodas divstāvu dzīvojamā māja 168m2 ar lielu viesistabu, priekštelpu, virtuvi, 4 guļamistabām un 4 san. telpām. Automātiskais apkures katls (granulas), elektrība, ūdens, kanalizācija. Blakus mājai ir pirts (guļbūve), kā arī divas saimniecības ēkas un lapene ar bābrbekjū. Papildus teritorijā atrodas atsevišķa viesu māja (60m2) - 3 guļamistabas ar visām ērtībām. Pārdod ar mēbelēm. Teritorijā ir kopta, atrodas 100km no Rīgas klusā vietā pie ezera," teikts sludinājumā.

Tā cena ir 206 000 eiro.

Ekrānšāviņš no ss.lv

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais