Komponists Zigmars Liepiņš sašutis par to, ko rāda LTV

© F64

Komponists Zigmars Liepiņš ir sašutis par pirmskolas vecuma bērniem domātā LTV raidījuma nosaukumu "Bardaks bēniņos," vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Sašutis par bardaku bērnu raidījumā" izdevumā "Privātā Dzīve".

"Braucu uz Rīgu un man ieslēgts LR1. Pēkšņi inf. reklāma par raidījumu “Bardaks bēniņos” LTV 1 . Raidījums bērniem!!! Vai kaut viens redaktors ir uzzinājis vārda “bardaks” nozīmi?" sociālajā tīklā Facebook rakstīja Liepiņš.

Viņš norādīja, ka vārds bardaks sākotnēji cēlies no krievu cietumnieku žargona un viena no tā nozīmēm esot bordelis.

Komponists uzsver, ka stāsts nav par pašu vārdu, bet par to, kur tas tiek lietots - viņam nekas nav pret žargona lietošanu pieaugušo vidē.

LTV skaidro, vārds raidījumā tiek lietots lielas nekārtības, haosa un jucekļa apzīmēšanai. Tāpat LTV nav konstatējusi, ka raidījuma mērķauditorijai asociācijas būtu saistītas ar cita vārda nozīmi. Televīzija arī nesaskata bīstamību, ka šo vārdu varētu pārprast un uztvert kā savādāk.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais