Lietuvieši vēršas ar lūgumu pie Laura Reinika

© Ģirts Ozoliņš/F64

Mūziķis Lauris Reiniks mikroblogošanas vietnē Twitter atklājis, ka šobrīd tiek tulkota viņa un māsas Rūtas Reinikas izveidotā grāmata un dziesmu albums par lācēnu Ričiju Rū.

"Viss super, viss forši, bet lietuvieši ĻOTI lūdza pamainīt lācēnam vārdu viņu tirgum. Pārāk sensitīvs un asociatīvs uzvārds. Nu tad lietuviešiem būs Ričis Ra," atklāj mūziķis.

Komentārā viņš paskaidro: "Pat bērniem. Jo lietuviski Krievija ir Rusija. Un interneta ari .ru ir krievijas lapas. RU ir ļoti slikta asociācija. Īpaši tagad."

Jau vēstīts, ka “Ričijs Rū rīko koncertu” ir interaktīva dzejoļu un krāsojamā grāmata, kas papildināta ar 11 dziesmu un to instrumentālo pavadījumu albumu. Kā atklāja izdevēji, šis projekts ir īsts Reiniku ģimenes lolojums - dzejoļu autore ir vecmamma Veronika Reinika, tos par dziesmām pārvērtis mūziķis Lauris Reiniks, bet visa projekta idejas autore ir Rūta Reinika-Preisa.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais