VIDEO: Parādniekam saķeršanās ar pārdevēju Centrāltirgū, iesaistās arī policija

© Vladislavs Proškins / F64

Politiķis Imants Parādnieks Centrāltirgū nonācis situācijā, kurā iesaistījusies arī policija.

Mikroblogošanas vietnē "Twitter" politiķis un uzņēmējs Imants Parādnieks ievietojis neapmierinātības pilnu ierakstu, kurā skaidro situāciju, kurā nonācis Centrāltirgū.

Pēc Parādnieka stāstītā, garšvielu pārdevēja uzstājusi, lai pircējs runā krieviski un velāk nosaukusi politiķi par "nacistu".

“Runājiet krieviski!”pieprasa pārdevēja Centrāltirgus Zivju paviljonā Asianspices.lv stendā. Tas jau pēc ⁦@Valsts_policija ekipāžas apmeklējumu, kuru izsaucu pēc tam, kad šī persona uz lūgumu vismaz sasveicināties latviski, nosauca par “nacistu”…Epiteti netrūka…Fragments no personas skaidrojuma
@Valsts_policija, kas viņai “ļauj” saukt par “nacistu” to, kurš atļaujas aicināt vismaz uzrunāt viņu valsts valodā. Svarīgākais ir beigās - viņa gadiem te strādā (!!!) un “te ir ļoti daudzi latvieši, kuri nezina krievu valodu, bet viņi cenšas..”!"

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais