Zemgals atklāti runā par pazemojošāko laiku dzīvē

© Ģirts Ozoliņš/F64

Dziedātājs Viktors Zemgals kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi" atklāti runājis par laiku, kad nonācis dzīves zemākajā punktā.

“Tas bija visdrūmākais laiks manā dzīvē, kuru pat negribu atcerēties,” par trīs gadus ilgu dzīves posmu, kad bija spiests piepelnīties, strādājot par taksometra šoferi deviņdesmitajos gados, saka V. Zemgals. "Tas bija aizvainojoši, tas bija pazemojoši. "

Viņš atklāj, ka, strādājot par taksometra vadītāju, divas reizes piedzīvojis arī situācijas, kad viņam draudēts ar nazi.

"Es braucu, jo problēmas bija ar pelnīšanu. Ar naudu. Filharmonija izbeidzās, solo repertuāra kā tāda nebija, solo dziedāšana likās neierasta. Es riskēju ar savu mašīnu, savu žigulīti braukt pelnīties," stāsta dziedātājs.

Vēlāk dziedātājs pieteicies diktora konkursā Latvijas Televīzijā, kurā esot sākotnēji izkritis. Taču Olafs Pulks esot viņu ievērojis un piedāvājis vadīt laika ziņas.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais