Ēdiena dēļ reiz izcēlies strīds starp Elizabeti II un auklīti. Karalienes reakcija bijusi nežēlīga

© AP/Scanpix/Leta

Aukles ir neatņemama karaliskās ģimenes dzīves sastāvdaļa. Viņas palīdz karaliskās ģimenes locekļiem tikt galā ar bērniem kamēr vecāki ir ārpus mājām. Reiz kāda auklīte ir pamatīgi nokaitinājusi karalieni Elizabeti II, ziņo "Mirror".

Pateicoties tam, cik daudz laika auklītes pavada kopā ar karaliskās ģimenes atvasēm, viņas bieži vien tiek uzskatītas par ģimenes loceklēm.

Tomēr ne vienmēr viss notiek gludi.

Reiz kāda auklīte pamatīgi nokaitinājusi karalieni Elizabeti II.

Tas notika laikā, kad viņas dēls princis Čārlzs bija astoņus gadus vecs.

Sekas bija graujošas, Elizabete II uzreiz atlaida auklīti.

Kā ziņo rakstnieks, viens no karaliskās ģimenes biogrāfiem Braiens Kozlovskis, tad incidents starp karalieni un auklīti notika ēdiena dēļ.

Izrādās, ka auklīte bija ļoti kaprīza attiecībā uz to, kāds ēdiens tika pasniegts Čārlzam.

Auklīte karaļnama virtuves darbiniekiem uzstādīja ļoti augstas prasības. Bieži vien viņa nebija apmierināta ar to, kas tika pasniegts Čārlzam. Tāpēc ēdiens ticis sūtīts atpakaļ uz virtuvi un pieprasīts, lai to pārtaisa.

"Patstāvīgi jaunā Čārlza ēdienu lika pārtaisīt, balstoties uz aukles personīgajām kaprīzēm," skaidro Braiens.

Kā atklāj Braiens, tad lielākais strīds karalienes un auklītes par pudiņu.

"1956. gadā karaliene nosūtīja bērnudārzam vienkāršu lūgumu, lai Čārlzam, kurš toreiz bija astoņus gadus vecs, tiek iedots īpašs pudiņš, kas, viņasprāt, viņam varētu patikt. [Aukle] atteicās, izsvītroja desertu no ēdienkartes un izraisīja karalienes dusmas. Neviens neizsvītro karalienes lūgumus," pauž Braiens.

Svarīgākais