Dziedātāja Vera Brežņeva atbild, vai dziedās krievu oligarhiem par lielu naudu

© Ekrānšāviņš no Instagram

40 gadus vecā ukraiņu dziedātāja Vera Brežņeva Instagram atbildēja uz sava menedžera izteikumiem par iespēju par vairākiem miljoniem rubļu uzstāties korporatīvajās ballītēs Krievijas oligarhiem. Pēc dziedātājas teiktā, viltus informācijai nevajadzētu ticēt.

Iepriekš medijos parādījās ziņas, ka Veras Brežņevas koncertdirektors Sergejs Smetaņins potenciālajiem klientiem stāstīja, ka viņa ir gatava uzstāties privātā ballītē par lielu samaksu (apmēram 40 tūkstoši eiro jeb 4 miljoni rubļu).

Uz ko Vera Brežņeva atbildēja ar aicinājumu neticēt viltus informācijai, kas tiek aktīvi izplatīta internetā, raksta focus.ua.

"Mani dārgie fani! Internetā jau parādās viltus informācija arī par mani... Lūdzu, filtrējiet informāciju, ko lasāt un redzat. Neļaujiet sevi apmānīt!" mudināja ukraiņu māksliniece, kura ilgu laiku dzīvoja un strādāja Krievijā.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais