Deputāta Gobzema atzīšanās: Es kļūdījos tajā, par ko rakstīju pēdējo gadu

© Kaspars Krafts/F64

Saeimas deputāts Aldis Gobzems, kurš šobrīd atrodas ārzemēs, sola Latvijā atgriezties aprīlī un startēt Saeimas vēlēšanās rudenī. Nodokļus gan viņš maksāšot citā valstī, liecina politiķa ieraksts "Facebook".

"Aprīlī es atgriezīšos Latvijā. Piedalīšos Saeimas sēdēs, ja atkal neizslēgs. Tie, kuri manu atgriešanos nevēlas, var sames kā Repšem 1 miljonu latu, tad es palieku. Godīgi arī pasaku - mana ģimene un bērni Latvijā neatgriezīsies uz patstāvīgu dzīvi. Iekārtot skolā prasīja aizsūtīt vienu epastu. Nodokļu maksāšanu pārcelšu prom no Latvijas. Saku godīgi. Lai beigtu Latvijas vara ar Kariņu Levitu un visiem viņu dienestiem mani čakarēt. Un arī nodokļi ir mazāki šeit. Skola arī mazāk maksā. Pārtikai nav pvn. Nav agresijas, naida. Ir savi mīnusi, kā jau visur. Mana ģimene Latvijā atgriezīsies tikai vienā gadījumā - ja vēlēšanās uzvarēšu," raksta Gobzems.
Prognozējot iespējamos Saeimas vēlēšanu rezultātus rudenī, viņš uzsver, ka ir tikai divi varianti: uzvar pašreizējās pie varas esošās partijas vai opozīcija. Pēc viņa domām "Attīstībai/Par" Saeimā neiekļūs.
"Dzīve ir pārāk īsa, lai to pavadītu ciešanās un skumjās, gaidās un ilgās. Un es kļūdījos tajā, par ko rakstīju pēdējo gadu," raksta A. Gobzems.

Svarīgākais