Gobzema izteikumi par Staķi sadusmo soctīklu lietotājus

© Foto kolāža/F64

Politiķa Alda Gobzema komentārs, par to, ka Rīgas mērs Mārtiņš Staķis sācis sekot viņam vietnē Instagram, izpelnījies kritiku no Facebook lietotāju puses.

Gobzems raksta, ka Staķis sācis sekot viņam vietnē Instagram.

"Staķis piesekojies man instagramā. Zinot Staķa leksiku, laikam Staķis cenšas man piepisties. Nespēj bez manis, nabadziņš," raksta Gobzems.

Tikmēr komentāros zem ieraksta politiķim nācās saskarties ar kritiiskiem komentāriem, kuros tika kritizēta Gobzema leksikas izvēle.

"Nekādīgi nevaru pieņemt šāda līmeņa leksiku, šādiem vārdiem runāt "piepisties" varētu atļauties "bomzis" vārtrūmē vai pārdzēries alkoholiķis!!...Saeimas deputāta valodai jābūt inteliğentai,precīzai,asprātīgai un gudrai,saglabājot pašcieņu un diplomātiju!"

"Patiešām nav piedienīgi ar tādiem vārdiem izteikties, jūs taču esat inteliģents cilvēks."

"Takā mazi bērni smilšu kastē, smiekli nāk par jums. Viens par otru labāks. Vot valsts vadītāji (kurš nu tur teica, ka būs tas topošais vadonis), īsti veči - “oi, paskatieties kas man piesekoja”, tak beidziet ālēties."

"Aldi, nopietnam sabiedrības vīram nepiestāv tāda veida komunikācija."

"Aldi, šķiet, ka šo ierakstu publicējis piektās klases skolēns, nevis pieaudzis vīrietis.. . Kur tad jau tik traki."

Pirms kāda laika vēstījām, ka pie Rīgas Kongresu nama notika labdarības koncerts “Brīvību Ukrainai”. Savs viedoklis par notikušo koncertu bija arī Saiemas deputātam Aldim Gobzemam.

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis atbildi parāda nepalika, šoreiz bez diplomātijas: “Gobzem, vienkārši atpi******”.

Svarīgākais