Gobzems gatavs pārdot savu māju Baltezerā

© Dmitrijs Suļžics /F64

Politiķis Aldis Gobzems ne tikai uz laiku aizbraucis no valsts un aizvedis prom savus bērnus, bet arī izteicis vēlmi pārdot savu māju Baltezerā.

Kā rakstīja Gobzems, viņa bērni nav Latvijā un un neatgriezīsies tuvāko pusgadu. Ja iedzīvosies, paliks ārzemēs pavisam.

Viņš arī piedāvā izīrēt vai pārdot savu māju Baltezerā, jo viņa bērni tur neatgriezīšoties.

"Tāpat principā varu piedāvāt izīrēt vai pārdot savu Baltezera māju. Tā ir ideāla vieta dzīvošanai. Man dzīvot ir kur, bet tā kā šajā vietā ir noticis naida uzbrukums pēc pazīmes - Gobzems - tad mani bērni tur vairs nedzīvos, es nevaru atļauties, ka kāds Fūrmanis kārtējā prāta aptumsumā vai kaut vai varas algots kretīns uztaisa psihotraumu manām atvasēm," rakstīja politiķis.

Jāpiebilst, ka pats Gobzems neizslēdz iespēju, ka atgriezīsies Latvijā un rudenī piedalīsies Saeimas vēlēšanās, ja izrādīšoties, ka viņa prombūtne valsti padara arvien nabadzīgāku un bezcerīgāku.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais