Meganas Mārklās tēvs publiski nosoda meitu

© Ekrānuzņēmums no Youtube

Tomass Mārkls, prinča Harija mīļotās sievietes tēvs, savā jaunajā tīmekļa vietnes "YouTube" kanālā publiski nosodījis savu meitu, ziņo medijs "The Sun".

Tomasa Mārkla nosodījumu izpelnījusies ne tikai viņa meita, bet arī pats princis Harijs.

Mārkls atzina, ka ir gatavs sniegt liecību tiesā, kuru ierosinājusi Meganas pusmāsa Samanta (Tomasa meita), pret Saseksas hercogieni.

Samanta vērsās tiesā pēc tam, kad pērn klajā nāca skandalozā Opras Vinfrijas intervija ar Meganu un Hariju. Samanta apgalvo, ka Megana intervijā izplatīja nomelnojošu informāciju, melus par savu ģimeni.

Pēc intervijas iznākšanas un izskanējušajām apsūdzībām, Meganas Mārklas tēvs nostājās otras meitas, Samantas pusē.

Savā "YouTube" kanālā Tomass Mārkls atzina, ka būtu "sajūsmināts", ja viņam nāktos tiesā stāties aci pret aci ar savu meitu.

"Es būtu vairāk nekā priecīgs. Esmu mēģinājis gandrīz četrus gadus satikt savu meitu un viņas vīru tiesas zālē aci pret aci. Es būtu sajūsmā, ja aizstāvētu savu vecāko meitu [Samantu]," tā "YouTube" sacīja Tomass savam draugam, slavenību fotogrāfam Karlam Larsenam.

Samanta tiesā vēlas no Meganas piedzīt 58 000 ASV dolāru.

Tomass Mārkls "YouTube" kanālu izveidojis kopā ar Karlu Larsenu. Kā viņi min, tad katru nedēļu platformā tiks ievietoti jauni video, kuros tiks pausti abu vīriešu viedokļi par dažādām aktualitātēm, tostarp Saseksas hercogu un hercogieni.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.