Komentāri: Streips: nekad neesmu sapratis šo auklēšanos ar nelatviešiem

ivo

Es arī nesaprotu..vajag deportēt..

3.mar 2022 Atbildēt
Tedis

Šito piderasu točno vajag nodeportēt...

3.mar 2022 Atbildēt
antivate atbilde Tedis

Šitas pidars pirms referenduma par Pilsonības likumu aģitēja par tā "0" variantu, lai 100 miljoni krievu un miljards nēģeru varētu dabūt Latvijas pasi un tagad valstī ir daudz naidīgu nelegāļu ar Latvijas pasēm.

3.mar 2022 Atbildēt
Vova the Vagabond

“Pederastiem pirmajā vietā vienmēr un visur ir pati pederastu būšana (bez tautību un ticību izšķirības). Tāpēc šī “kustība” jau pēc savas būtības ir internacionāla. Pederastam, tāpat kā īstam proletārietim, nav tēvzemes. Ir bīstami šīs cunftes locekļiem uzticēt atbildīgus posteņus polītiskā, militārā un informācijas laukā.”

(Uldis Ģērmanis, Solnā, 12.07.1997.)

3.mar 2022 Atbildēt
Jonh Babu atbilde Tedis

Piekritishu pedikam..Interesanti kas tie par Lv, krieviem ja nereizi nav bijushi krievijaa. tad jav es sevi varu deveet par Afrikaani ,,bet Zulu neesmu bijis nereizi..

4.mar 2022 Atbildēt
dzintra atbilde Vova the Vagabond

Jā...Uldis Ģērmanis bija viens no gudrākajiem latviešiem pasaulē.

4.mar 2022 Atbildēt
trollis atbilde Vova the Vagabond

Dzelzs ✠ par komentu, tieši 🎯

4.mar 2022 Atbildēt
Kainšvainlībtdihs

Nevar nepiekrist, jau 30 gadus auklējas. Pat vlasts valodas likums padarbojās tikai pāris gadus, tagad to brīvi ignorē.

3.mar 2022 Atbildēt
Ella

Tur nav ko nesaprast. Kristālskaidras un nepārvaramas bailes sadusmot vareno, lielo kaimiņu. Visplašākajā kontekstā. Tas turpinās pat šodien-ždanoka, mamikins, tas Jelgavas pašvaldības zaļknābis, un vēl kāda čupiņa "Latvijas krievu(lasīt salašņu un nodevēju) savienības" frukti gorās un izvēršas kā patīk. Tā vietā, lai viņiem būtu parādīta tuvākā izeja no valsts,viņus tjipa izliekas nemanām. Izliekas nemanām viņu neslēpto naidu pret Latviju gadu garumā. Tai pat laikā plāno lauzt līgumus, un deportēt sportistus, piem no krievijas, baltkrievijas-parastos cilvēkus, kuri neatbalsta un nosoda putinu un lukašu viennozīmīgi. Sviesc. Iespējams tikai pie mums.

3.mar 2022 Atbildēt
bc1ws

Pareizi saka! Tieši tagad ir pēdējais brīdis nostiprināt valsts valodas kā vienīgās valodas visās valsts skolās! Tikai tā! Krievijā arī nav latviešu skolu, bet mums te pilns ar krieviem, kas nemaz nedomā integrēties Latvijā un nesaprot latviski ne vārda! Vienvārdsakot tie ir Putinieši!

3.mar 2022 Atbildēt
Normunds

Un novākt VISUS nelatviskos uzrakstus un reklāmas!!!!!!!!

3.mar 2022 Atbildēt
Ana

katrās vēlēšanas par putina režimu ticis balsots vēl dāsnāk kā pašā krievijā un 2020. gadā 92,7% no latvijas krieviem atdeva savas balsis par putina kursu savādi, ka vini tagad viens ortu nepazīst un nezin, ka tā tas bijis

3.mar 2022 Atbildēt
Kaspars Krauze

Es atkal auklēšanos ar pediņiem...

3.mar 2022 Atbildēt
Helmuts Andersons

bingo!!! ar sūdu stūmējiem! dziesmu svētkus nē,pederasti,laipni lūgti......

3.mar 2022 Atbildēt
Andris Emturis

Idiotu bars. Davai deportēt tad jau Latvijā ha ha 3 latvieši būs.... arī valdība ir uz deportēt jo vienalga kas no kurienes ir...... to gudrītis diez vai ir rēķinājis..... galvā drāts ir smadzeņu vieta

3.mar 2022 Atbildēt
antivate

Labāk vienam uz km2, nekā kopā ar noziedznieku nāciju.

3.mar 2022 Atbildēt
Ana

ko nu tā taizējaties par mūsu teritorijas apdzīvotības blīvumu

Tāda pazīstama jums tārūpe kā tādam atbrīvotājam

3.mar 2022 Atbildēt
Sandra Odgaard

es ari ne ar nelatvieshiem, ne ar no amerikas atbegushajiem atpakal un citam valstim

3.mar 2022 Atbildēt
Aivars

Sakiet paldies čekistei VVF. Līdz nulto sākumam viss gāja pareizā virzienā un tad viņa sadomāja, ka ilksis jāpagriež citā virzienā un krievu valodai jādod plašākas iespējas. Izlietu ūdeni vairs nesasmelsi. Esam kur esam. Krievi to uzreiz uzķēra un te vēl netraucēti gāžas iekšā kremļa propaganda no katras zombijkastes. Pie šādas lietu kārtības kāds gaidīja citu rezultātu. Tā kuce virvi ir pelnījusi, nevis gozēties savā luksusdzīvoklī un muldēt "pamācošas" blēņs.

3.mar 2022 Atbildēt
īpaši stulbs

Хотят ли русские войны?

Спросите вы у старшины!

:)

3.mar 2022 Atbildēt
mika

visus šos neatkarībuas gadus viņiem ir bijis dziļi uzšķaudīt uz mūsu valodu un likumiem

slavināja putinu, klaigāja ka atkārtos 45. gadu, demonstratīva nerunāšana latviski pat testu ņemšanas punktos un poliklīnikās, klaigāšana par to, ka šī vēsturiski vienmēr bijusi krievijas zeme, kurā mēs neprotam pienācīgi dzīvot un vinus cienīt

paskatieties uz RSU doktorantiem, kas ar grūtībām latviešu valodā bukšķirē priekšā uzrakstītu tekstu no lapiņas un patstāvīgi nav spējīgs valsts valodā nepiespiesti un brīvi paust savu viedokli un jums dažās sekundēs viss būs skaidrs par gan valsts valodas apguvi Latvijas skolās, gan visu mūsu izglītības sistēmu un kāpēc šodien vēl vajag 6 gadus lai skolās mācītos valsts valodā

kauns to visu redzēt un klausīties 30 gadus pēc Latvijas neatkarības

3.mar 2022 Atbildēt
dzintra

Tuvākajā laikā šie ļaudis/VVF/saņems atļauju devītajā maijā pulcēties pie nepareizi nodrāztā zīmuļa/E.V./Tad tik būs ko redzēt un dzirdēt!

4.mar 2022 Atbildēt
Andris Bērziņš

Intervēt psihos...uhhh

3.mar 2022 Atbildēt
Normunds

.ediņš savā tv raidījumā Putinu nosauca par fašistu...Tikai neiet kopā:kāškrusti plīvo ukrijā nevis Krievijā !!!

3.mar 2022 Atbildēt
Ana

krievijā jau vairs nav japlivina tur fašists jau ir pie vadības

3.mar 2022 Atbildēt
Jonh Babu

Ukrija tos savilka tadi Pidaroni kaa Aijo churka un parejie shnegas kuri pat nezin kas vini ir ..!!

4.mar 2022 Atbildēt
dzintra

Cik "skaisti"!Ukraina jums ir ukrija.Tādiem,kā jums vajadzētu pārcelties uz Svēto Krievzemi ,tuvāk pasaules gaismai un glābējam prezidentam Putinam.

4.mar 2022 Atbildēt
Ana

Ševeļovs šodien taisnojas, ka nepazīst nevienu kurš atbalsta putinu

kur vins visus šos gadus dzīvo? viss tas bars kas te uzturas un kas neslēpj ka ir krievijas piederīgie lielākā daļa 25. februārī bija eiforijā ko neslēpa ne veikalos ne sarunās uz ielas! varbūt ševelovam vajag iepazīties ar saviem tautiešiem Latvijā?

3.mar 2022 Atbildēt
dzintra

Ševeļovs tiešām runā pavisam dīvaini,it kā viņš visu laiku dzīvotu mucā kā Diogens.

4.mar 2022 Atbildēt
Ana atbilde dzintra

vieniem tagad jāapgalvo ka visu šo laiku bijuši mucā un paši ar sevi tikai krieviski runājušies jo tikai tā var attaisnot savu valsts valodas nezināšanu un glābt savu pakaļu no pasaules nosodījuma

4.mar 2022 Atbildēt
Janko

Es gaidu,kad Krievijas pilsoņi Latvijā, Latvijas pilsoņi -Krievi izies ielās un protestēs pret Krievijas agresiju Ukrainā ! Kur jūsu nostāja? Parādiet savu attieksmi. Jūs iemantosiet daudzu Latviešu cieņu. Jūs faktiski klusējat. No kā jūs baidāties šeit, Latvijā?! Vai arī, tomēr, klusībā atbalstāt Krievijas agresiju. Nu jā, vairāk kā 90 % Latvijā dzīvojošie Krievijas pilsoņi vēlēšanās balsoja par Putinu.

3.mar 2022 Atbildēt
Ana

kādēl Jūs viņus aģitējat? domājat ka krievi paši nav pietiekoši gudri un viņiem vajag Jūsu norādes? Ja būtu viedoklis "PRET" tad mēs to sadzirdētu

par 9. maiju tak mēs sadzirdam bez Jūsu priekša teikšanas?

3.mar 2022 Atbildēt
Blumbergs

Kāds pārsteigums! #0-gadus bija jāgaida,līdz Streipa k-gs sapratīs,ka ne Kārlis Markss ,ne Fridrihs Engelss radīja PSRS un PSKP , bet PSRS un PSKP radīja PA SAVAM- pēc sava ģīmja un līdzības radīja viņus .Radīja gan Streipa kunga "krustēvu" ,gan viņa brāļus- mācekļus -vispirms Frī ,tad Jāzepu Visariona dēlu - un viņa jaunākos-mūsdienu-brāļus ,kuru mācībām par kapitālu kā jēdzienu,ja rūpīgi izlasa un pārdomā ,ir abām vienai ar otru vien ar mikroskopu saredzama līdzība . Un kopīgais ir tikai abažūrs -muļķu ķeršanai .Ivo tūlīt izdarīs galīgo slēdzienu-gaida ,kad beigšu!

3.mar 2022 Atbildēt
Laimigais

Streip, bet kapec tu domā, ka tu esi lielaks Latvietis ne kā tevis apsaukatie "nelatviesi"?? Tu aicini neaukleties ar tevi?

Piekrītu-ārā no Latvijas tevi un beidz apkaunot Latviešus saucot sevi par Latvieti!

3.mar 2022 Atbildēt
Jonh Babu

Mani berni un mazbeerni maacas taas valsts valodaa kura dzivo,, ar ko krirvi ir labaki??

4.mar 2022 Atbildēt
dzi_ni

Man bija suņi un starp latviski runāt negribošajiem suņu saimniekiem vismaz puse bija/ ir ukraiņi, viņi visi ir ar lielas nācijas pašapziņu un latviski runājošā saujiņa var iet ... un nerunā.

Pilnībā piekrītu, apmācībai jābūt latviešu valodā. Punkts.

3.mar 2022 Atbildēt
dzintra

Kā to saprast?Ja suņu saimnieki-ukraiņi ir ar lielas nācijas pašapziņu,tad jau viņi ar jums runā ukrainiski nevis,kā tas īstenībā ir-krieviski.Un vēl- latviešu valodā jānotiek mācībām nevis apmācībai.Cilvēki mācās nevis apmācās,notiek mācības nevis apmācība/obučeņije/

4.mar 2022 Atbildēt
Rauls Virsis

Peģiks.atvēra.kloāku

3.mar 2022 Atbildēt
Roberts

Lielākais caurums ir Streipam

3.mar 2022 Atbildēt
Jonh Babu

Cik noprotu Robchik tad laikam esi noproveejis,ja tik labi zini,,varbur paariti ar rinkonkuli,,,uh veel viens pidarons!!

4.mar 2022 Atbildēt
Roberts atbilde Jonh Babu

tu ar savu māti esat nākamie rindā

4.mar 2022 Atbildēt
īpaši stulbs atbilde Roberts

:DDD

4.mar 2022 Atbildēt
Kārlis Rimša

Jā, to nevar saprast tie, kuri šeit nav dzīvojuši tajos (padomju laikos), kuri uz jautājumu ,,ko jūs darīsiet ja tādi laiki atkal atkārtojas?’’ nekautrējas atklāti pateikt – protams došos prom no Latvijas.

..To nevar saprast tie, kuri politiku mācījušies tikai no grāmatām, kuri savas augstās, vienīgās un pareizās patiesības sludinājuši attālināti, kuri nekad nav pārgājuši pāri ielai, vai pagalmam lai aci pret aci parunātu ar tiem – ne tikai nelatviešiem, bet arī citādi domājošajiem.

P.S. Ja kādam ir vēlēšanās diskutēt vai iebilst, tad lūdzu, rīkojamies atklāti.

Kārlis Rimša, Jelgavas novads

4.mar 2022 Atbildēt
Roberts

Visu cieņu!

4.mar 2022 Atbildēt

Komentēt