Artusa Kaimiņa bijusī mīla Kristīne Belicka asi izsakās par deputātu

© Ekrānšāviņš

Pēc skandāla par politiķa Artusa Kaimiņa un aktrises Dārtas Danevičas attiecību izjukšanušo situāciju Gitas Vīksnes, Edgara Orlova, Zanes Piļkas-Karaļevičas, Martas Kalniņas materiālā "Kas izjauca aktrises un politiķa ģimeni" izdevumā "Privātā Dzīve" komentēja arī aktrise Kristīne Belicka, kas attiecībās ar Kaimiņu bijusi pirms vairāk nekā 10 gadiem.

Kā uzsver aktrise, abu kopābūšana bija samērā īsa, jo viņa nav mazohiste.

"Man nepatīk, ja mani pazemo, žņaudz un sit," teica Belicka.

Tagad Kristīne atzīst, ka viņai žēl Artusa. Tik daudz laika pagājis, un aktrise cerēja, ka Kaimiņš sevi sakārtojis, bet, pēc viņas vārdiem, ja nestrādā ar sevi un savu iekšējo kodolu, neatzīst savas kļūdas, tad nekas nemainās, un visa dzīve un notikumi tajā atkārtojas kā tāda sabojājusies plate.

Kā vēstījām, Belicka, viesojoties pie režisora Dž. Dž. Džilindžera sociālās vietnē YouTube kanāla Dž. Spot intervijā "Sarunas par jūtīgām tēmām" atklāti pastāstījusi par vairāk nekā 10 gadus senajām attiecībām ar deputātu Artusu Kaimiņu.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais